kwi 20

Emocje, dużo komentarzy ze strony veteranów i młodszych skejtów, niesamowite akrobacje, jeszcze więcej zasłoniętych i potrąconych triczków i moje oczko – dziękuję wszystkim, którzy wpadli na moje urodzinowe plenerowanie na paśniku! Bohaterów długo by wymieniać, więc tego nie z robię (poza tym, nie jestem w stanie po wczorajszym ;> ) ale za to Mazan się ładnie przedstawił.

Tagged with:
kwi 18

W sekretnej grupie na pewnym portalu społecznościowym rzesza skejcików poskarżyła się, że było tylu kamermanów na sobotnim Jam’ie, a została zrobiona tylko jedna relacja. Poczółem się do swojego obowiązku i zrobiłem dzisiaj na szybkości upragniony montażyk. Jest on niestety 3x krótszy, niż powinien, bo dużo fajnych sztuczek zostało przysłoniętych przez masę ludzi, którzy tam przebywali – między innymi przez „czerwonego Ciecia”. Reszta triczków w złotym piątku vol.5.

Tagged with:
kwi 15

Nagrałem trochę materiału ze Spinaczem, który jak na swój wiek potrafi kilka kwestii wyjaśnić. Wpisał się do kreatywnej ekipy deskorolkowców, z którymi dobrze mi się nagrywa i będę dalej kontynuował z nim współpracę. Zapraszam na seansik :)

Tagged with:
kwi 14

Metal lokal, Mleko z Nowogardu i Tadzik Ambasador stylu.

Tagged with:
kwi 14

Lekka zamułka, ale odrzutów nazbierałem.

Występują: Albi, Bercik, Wróbel, Skrzat, Prezes i Orzech w poszukiwaniu suchego miejsca.

Tagged with:
kwi 04

To będzie ostatni już złoty piątek z serii odrzutów. W tym tygodniu wrzucę Złoty Piątek montaż zmontowany z marcowych triczków, które już mieliście okazję zobaczyć. Na razie wrzucam ostatnie moje odrzuty jako pierwszy sensowny wpis na nowym blogu.

W skateparkowych odrzutach występują:

Soho, Kerry, Kuras, Karolek, Orzech, Maharadża, Prezes, Łukasz H. , Jakiś Młody, Rudy, Tomek i Mazan

I mam jeszcze dodatkową, uciętą fun-sekwę:

Tagged with:
kwi 04

Zdecydowałewm, że zmienię silnik bloga, który pozwala mi na wprowadzenie nowych możliwości. Niesamowicie ogranicza mnie system, jaki oferuje ownlog.com (nawet archiwum z poprzedniego bloga nie mogę zainstalować na WordPress), ale  TUTAJ zostawiam stary blog,  jako archiwum postów.

Pracuję nad wprowadzeniem sekcji miejscówki, produkty i nasze projekty, więc nie będzie tak szaro jak na poprzedniej witrynie :)

Tagged with: