cze 07

Przygotowałem mały footage z tego co nagrałem. Team Bones właśnie niedawno rozpoczął tour po europie, zaczynając od naszych sąsiadów Niemców, a wczoraj gościliśmy ich w Szczecinie. Ben Raybourn wyjaśnił skatepark na Pogoni wraz z Davidem Gravette, Chris Haslam z Sierra Fellers raczej techniczne ewolucje preferowali (noo jeszcze Chris na minirampie coś ciekawego dusił), Moose techniczne numery na FLMG mureczku, a Jake Duncombe wymyślał nowe sposoby na tzw „motocrossa”. Michał Mazur też nie odstawał poziomem od latających. Aram jeszcze zdążył nagrać sekwę przed odjazdem matowego mercedesa z ekipą Thrashera i Bonesa.

Tagged with:
cze 06

Relacja z perspektywy mojej kamery i po części pryzmatu mojego fiszaja w tym tygodniu trafi na bloga. Była taka opór zajawa, tyle transferów się posypało, tyle się działo, że w głowie mało! Poniżej rzucam podpisy zebrane na deseczce – będzie jeszcze reklama FLMG :) . Opis do Złotego Piątku będzie w piąek z kolejnym Złotym Piątkiem!

Tagged with:
kwi 18

W sekretnej grupie na pewnym portalu społecznościowym rzesza skejcików poskarżyła się, że było tylu kamermanów na sobotnim Jam’ie, a została zrobiona tylko jedna relacja. Poczółem się do swojego obowiązku i zrobiłem dzisiaj na szybkości upragniony montażyk. Jest on niestety 3x krótszy, niż powinien, bo dużo fajnych sztuczek zostało przysłoniętych przez masę ludzi, którzy tam przebywali – między innymi przez „czerwonego Ciecia”. Reszta triczków w złotym piątku vol.5.

Tagged with:
kwi 14

Metal lokal, Mleko z Nowogardu i Tadzik Ambasador stylu.

Tagged with: