mar 08

Przypadki chodzą po ludziach i niedawno trafiło na mnie – zaginął mój cały sprzęt do filmowania wybierając się na nockę do BurnBowl’a. Postanowiłem zrobić ostatni montaż na materiale z mojej pierwszej kamery, która nadała mi niesamowitej zajawy, by kontynuować nagrywanie, także niedługo możecie się spodziewać na moim kanale Złotych Piątków przez pryzmat innej matrycy :) .

Jeżdżą:

Piotr „Waszczi” Waszczyk
Radek „Maharadża” Stypczyński
Mateusz „Skrzat” Popiołek
Mateusz „Nycka” Nyc
Sebastian „Seba” Tomiałowicz
Marcin „Sasor” Sasor
Piotr „Mitas” Mitas
Konrad „Spinacz” Krużyński
Paweł „Traszer” Waśniowski
Siwy z Płocka (zajedziemy w tym roku również)
Mateusz „Osman” Osman
Młody lotnik ze Szczeina
Karol Waloszczyk
Thomas Mühlberg
Jarosław „Jaro” Sobczyk
i ziomeczki z Bielawy
Tagged with:
paź 26

Paweł to porywczy deskarz, który kipi zajawą – w szczególności po najnowszych produkcjach hardcore’owego magazynu deskorolkowego z siedzibą w Ameryce. Sprawdźcie, co mu się udało pozbierać w weekendowe nagrywki z tego roku.

Tagged with:
cze 06

Relacja z perspektywy mojej kamery i po części pryzmatu mojego fiszaja w tym tygodniu trafi na bloga. Była taka opór zajawa, tyle transferów się posypało, tyle się działo, że w głowie mało! Poniżej rzucam podpisy zebrane na deseczce – będzie jeszcze reklama FLMG :) . Opis do Złotego Piątku będzie w piąek z kolejnym Złotym Piątkiem!

Tagged with:
kwi 15

Nagrałem trochę materiału ze Spinaczem, który jak na swój wiek potrafi kilka kwestii wyjaśnić. Wpisał się do kreatywnej ekipy deskorolkowców, z którymi dobrze mi się nagrywa i będę dalej kontynuował z nim współpracę. Zapraszam na seansik :)

Tagged with:
kwi 04

Zdecydowałewm, że zmienię silnik bloga, który pozwala mi na wprowadzenie nowych możliwości. Niesamowicie ogranicza mnie system, jaki oferuje ownlog.com (nawet archiwum z poprzedniego bloga nie mogę zainstalować na WordPress), ale  TUTAJ zostawiam stary blog,  jako archiwum postów.

Pracuję nad wprowadzeniem sekcji miejscówki, produkty i nasze projekty, więc nie będzie tak szaro jak na poprzedniej witrynie :)

Tagged with: